Naše hlavní činnosti

Provádíme komplexní služby v oblasti stavebních prací včetně projektování. Nedílnou součástí našich aktivit je provádění různých typů oprav nebo demolice.

Projekce

Projekce

Zabýváme se odbornou projektovou a inženýrskou činností. Provádíme komplexní zpracování projektové dokumentace pro pozemní a vodohospodářské stavby, dále novostavby, stavební úpravy nebo přístavby rodinných domů a bytů. Součástí projektové činnosti je vypracování studií a projektů pro vydání stavebního povolení či územního rozhodnutí.

Stavební činnost

Stavební činnost

Zajišťujeme veškeré stavební práce od výstavby a opravy dopravních a pozemních staveb, pokládku zámkové dlažby, vodních staveb včetně projektování, výstavby a rekonstrukce různých objektů, zateplování budov až po výkopové práce, přípravu terénu pro bazén, zahradní jezírka, těžbu stromů a další.
Prohlédněte si realizované projekty »

Betonové tvarovky

Betonové tvarovky

K výstavbě plotů, opěrných zdí či okrasných zdí v zahradách, parcích a okolí domů využíváme betonové tvarovky, které vynikají jednoduchým a pevným systémem výstavby, vhodností použití pro všechny typy staveb, atraktivními a estetickými povrchy, ekonomický provozem a údržbou a dlouhodobou životností.

Bourací práce

Bourací práce

Součástí naší činnosti jsou ruční i strojní bourací a demoliční práce s následným odvozem, ukládkou stavební suti a likvidací vzniklého odpadu. Disponujeme potřebnou těžkou technikou pro demolici a bourání různých objektů z jakéhokoliv stavebního materiálu. Samozřejmostí je vyřízení všech potřebných povolení a dodržování nezbytných bezpečnostních předpisů.
Prohlédněte si realizované projekty »

Stavba komunikací

Stavba komunikací

Jsme vybaveni kvalitní a odpovídající technikou potřebnou ke kompletní výstavbě, rekonstrukci a opravě všech druhů pozemních komunikací, příjezdových cest k domům, chodníků, parkovišť, cyklostezek a ostatních ploch. Provádíme pokládku asfaltových směsí, stabilizaci zemin hydraulickými pojivy a odvodňovací systémy.
Prohlédněte si realizované projekty »

Zemní práce

Zemní práce

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti zemních a výkopových prací. Provádíme přípravné práce pro stavby, terénní úpravy zahrad, výkopy sklepů, základů rodinných domů, garáží a zapuštění bazénů, výkopy pro kabely, vodu, kanalizaci a plynová potrubí. Nadbytečnou zeminu jsme schopni naložit a odvézt k likvidaci.
Prohlédněte si realizované projekty »

Vodní stavby

Vodní stavby

Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti při realizaci staveb vodohospodářského charakteru. Provádíme stavbu vodovodů, kanalizací a vodohospodářských sítí. Upravujeme vodní toky, zpevňujeme břehy a čistíme je od nánosů, revitalizujeme neudržované či zdevastované vodní nádrže a rybníky, likvidujeme nežádoucí porost.
Prohlédněte si realizované projekty »